Zoals jullie konden lezen in dit bericht is de Belastingdienst druk aan de relatie met de koepels (RB en NOB) aan het werken. Samen bouwen aan vertrouwen, onder die noemer organiseren ze de komende maanden (na de zomervakantie) een tiental regionale bijeenkomsten. 

Deze bijeenkomsten worden door het hele land georganiseerd en geïnteresseerden kunnen zich daarvoor nu al aanmelden. De bijeenkomsten beginnen na de zomer, de eerste op 10 september in Amsterdam, en eindigen op 26 november ook in Amsterdam. In onderstaande tabel kun je zien welke regio’s wanneer hun bijeenkomst hebben en op welke locatie dat plaatsvindt.
Wil je meedoen aan de bijeenkomst voor jouw regio? Meld je dan aan via het mailadres dat voor jouw regio wordt genoemd. Let op, het lijken in eerste instantie allemaal dezelfde e-mailadressen, dat zijn het echter niet, dus kijk goed welk e-mailadres je gebruikt als je je opgeeft voor deelname!

Insteek is elkaar beter te leren kennen, samen te werken aan de relatie en daarmee het vertrouwen tussen de koepels en de Belastingdienst te versterken. Elkaar beter begrijpen leidt vaak tot betere samenwerking, daar zijn de geinterviewden in het eerder genoemde artikel het alledrie over eens. Meedoen en meepraten is kostenloos. de bijeenkomsten beginnen om 15:30 (inloop vanaf 15:00 uur) en worden om 18:00 afgesloten met een netwerkborrel. NB: Deelname aan deze bijeenkomsten levert geen PE-punten op.

 

Regio(‘s) Datum Tijd Locatie Aanmelden
Amsterdam dinsdag 10 september 2024 Inloop vanaf 15.00 uur

Programa begint om 15.30 uur

Om 18.00 uur wordt het programma afgerond met een netwerkborrel 

Belastingkantoor Amsterdam, Kingsfordweg 1 in Amsterdam Accountteam.FD.Amsterdam@belastingdienst.nl
Arnhem/Doetinchem/ Utrecht woensdag 18 september 2024 Rijkskantoor de Knoop, Croeselaan 14 in Utrecht Accountteam.FD.Utrecht@belastingdienst.nl
Breda/Middelburg dinsdag 24 september 2024 Van der Valk Breda, Princenhagelaan 5 in Breda Accountteam.FD.Breda@belastingdienst.nl
Den Haag donderdag 3 oktober 2024 Belastingkantoor Den Haag, Pr. Beatrixlaan 512 in Den Haag Accountteam.FD.DenHaag@belastingdienst.nl
Eindhoven dinsdag 8 oktober 2024 Belastingkantoor Eindhoven, Fellenoord 15 in Eindhoven Accountteam.FD.Eindhoven@belastingdienst.nl
Rotterdam maandag 14 oktober 2024 Van der Valk Ridderkerk, Krommeweg 1 in Ridderkerk Accountteam.FD.Rotterdam@belastingdienst.nl
Zwolle/Enschede/Almere dinsdag 5 november 2024 Nieuwe Buitensociëteit, Stationsplein 1 in Zwolle Accountteam.FD.Zwolle@belastingdienst.nl
Emmen/ Groningen/ Leeuwarden woensdag 13 november 2024 Van der Valk Hotel Groningen Hoogkerk, Borchsingel 53 in Hoogkerk Accountteam.FD.Groningen@belastingdienst.nl
Maastricht/ Venlo dinsdag 19 november 2024 Van der Valk Roermond, Kloosterwandplein 12-16 in Roermond Accountteam.FD.Venlo@belastingdienst.nl
Hoofddorp/ Hoorn dinsdag 26 november 2024 Belastingkantoor Amsterdam, Kingsfordweg 1 in Amsterdam Accountteam.FD.Hoorn@belastingdienst.nl

Deel dit nieuwsbericht

Recente nieuwsberichten