Binnen ons onderwijsaanbod hebben we sinds kort de GoodHabitz-bundel. Een pakket met 143 vaardigheidstrainingen, dat je als RB-lid voor slechts € 195 afneemt. Een koopje, vinden wij zelf, en onze leden maken er dan ook enthousiast gebruik van.

Wat voor trainingen vind je binnen deze bundel? Het aanbod is ontzettend divers. Je kunt je laten bijscholen in de office-pakketten, je digitale vaardigheden upgraden, krijg tips om je productiviteit te verhogen, handvatten om de gezonde werk/privé balans te verkrijgen of te behouden, werk aan je commerciële vaardigheden, communicatievaardigheden of leer jezelf beter kennen. Op dit moment zijn de favorieten onder onze leden:

  1. Gedragsverandering
  2. Snellezen
  3. Persoonlijk leiderschap
  4. Nu ik! (assertiviteit voor beginners)
  5. Het 80/20 principe: meer bereiken in minder tijd
  6. Hak die knoop door!
  7. Timemanagement
  8. Glashelder leiderschap
  9. Slimmer dan stress
  10. Thuiswerken

Nieuwsgierig geworden? Bestel de GoodHabitz-bundel vandaag nog, zodat je er zo lang mogelijk van profiteert! De bundel is geldig tot het einde van dit jaar.

Deel dit nieuwsbericht

Recente nieuwsberichten